Společnost ETK s.r.o.
se sídlem v Jablonci n.N. příjme dělníka na sváření plastů.

Požadujeme:
vyučen v technickém oboru, (praxe výhodou), zručnost, flexibilitu, komunikativnost, čistý rejstřík.

Reklamní a propagační předměty

Díly thermoformingu lze z plastových pěn vytvarovat celou řadu zajímavých a originálních reklamních předmětů. Při výrobě je možné měnit barvu a tvar. Lze vylisovat jakýkoliv dárek.

Velmi oblíbené jsou například nepotopitelné přívěsky na klíče různých tvarů a barev. Dále pak skládací sedací podložky, které zajišťují nejen pohodlí, ale také vás ochrání před prochladnutím, protože jsou vyrobeny z materiálu, který výborně izoluje a nenasákává vodu.

Vybavení pro sportovní fanoušky

Umíme vyrobit jednoduchý sluneční kšilt v různých barvách, podsedáky na zahradní nábytek či pro fanoušky různých sportovních utkání, a další.

Všechny dárkové předměty je možné označit firemním logem popřípadě logem Vašeho sponzora. Logo lze trvale vlisovat, případně umíme zajistit potisk tampon printem nebo sítotiskem. Díky tomu bude na stadionu nebo vaší společenské akci nejen spousta spokojených diváků, ale budete mít také zajištěnou reklamu.

Máte originální nápad na výrobu reklamních předmětů z plastů? Sháníte vhodného dodavatele? Obraťte se na nás!
 

Reklamní a propagační předmětyReklamní a propagační předmětyReklamní a propagační předmětyReklamní a propagační předměty

zpět

ETK s.r.o. - Foam division - Skřivánčí 9a, Jablonec nad Nisou, 466 01
telefon: +420 483 360 077, mail: info@etkfoam.com, Fax: +420 483 360 099