Společnost ETK s.r.o.
se sídlem v Jablonci n.N. příjme dělníka na sváření plastů.

Požadujeme:
vyučen v technickém oboru, (praxe výhodou), zručnost, flexibilitu, komunikativnost, čistý rejstřík.

Plastové díly pro automobilový průmysl

Díky svým vynikajícím vlastnostem se PE pěna stává v automobilovém průmyslu stále více populární. Ve vozidle existuje mnoho oblastí, kde je vhodné použít PE pěnu. Často se jedná o díly pro tlumení, těsnění a izolaci. Polyetylenové pěny mají vysokou odolnost vůči většině chemikálií, včetně tuků, brzdovým kapalinám i chladicím kapalinám. Navíc nemají prakticky žádnou nasákavost.

Výroba pro automotive

PE pěna se používá i v interiérech vozidel. Pro automobilový průmysl lze z PE na zakázku vyrobit například tyto plastové polotovary: obkladové desky na přístrojové desky, dveřní panely, konzoly, různé části interiéru či madla. Část pěnového PE v autech je "neviditelná". Používá se jako oboustranné lepicí pásky pro upevnění spoilery, zadní a přední světla, ochranné lišty aj.

Využití PE pěny v automotive je ale daleko širší. Sháníte dodavatele na Vaši zakázku? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s hledáním vhodného řešení pro Vás.

Absence kondenzace vody a plísní

Při použití bavlny nebo jutových produktů se díky nežádoucí vlhkosti snadno předčasně zhoršuje stav podlahy vozidla. PE pěna zabraňuje kondenzaci a vlhkost neabsorbuje. Z tohoto důvodu nedochází ani k rozvoji plísní.

Široké použití má PE pěna také v obytných vozidlech. Zastaví až 97% sálavého tepla, což je ideální pro obložení motoru (i kvůli zvukové izolaci). V zimních měsících naopak PE pěna jako izolace udrží všechno cenné teplo v autě.

Zakázková výroba z plastů

V rámci subdodávek dodáváme různé plastové polotovary vyráběné přímo na zakázku – zakázková výroba z plastů.

Náš výrobní program jsme schopni upravovat dle mnoha různých potřeb zákazníka, který požaduje variabilitu, operativnost a kvalitu výroby. Kontaktujte nás a společně najdeme řešení!
 

zpět

ETK s.r.o. - Foam division - Skřivánčí 9a, Jablonec nad Nisou, 466 01
telefon: +420 483 360 077, mail: info@etkfoam.com, Fax: +420 483 360 099