Společnost ETK s.r.o.
se sídlem v Jablonci n.N. příjme dělníka na sváření plastů.

Požadujeme:
vyučen v technickém oboru, (praxe výhodou), zručnost, flexibilitu, komunikativnost, čistý rejstřík.

Zdravotnictví a rehabilitační pomůcky

Naše výrobky nacházejí uplatnění také ve zdravotnictví. Nejčastěji se používají jako kompenzační pomůcky (ortézy). Počet aplikací a možnosti použití jsou ale neomezené.

Ortopedické pomůcky

V našem výrobním programu můžete najít i součásti ortopedických pomůcek, které fungují jako polstery nebo výztuhy nejrůznějších ortéz a bandáží. Plastové pěny jsou vhodné jako výplň různých podpěrek - na kolena, paže (léčba tenisového loktu) či na hlavové opěrky pro epileptiky. Také připravujeme plastové polotovary pro výrobu bederních pásů.

Pomocí thermoformingu vyrábíme komponenty pro polštáře na rehabilitační spaní i záchranné plováky k moři.

Vodní terapie

Je dobře známo, že vodní terapie jsou v mnoha případech velmi prospěšné. Naše produkty se ukázaly být užitečné při léčbě různých onemocnění ve vodě. Mimo jiné zranění dolní části zad, poranění míchy, fibromyalgie, pánevní poranění, artritidy a osteoporózy. Také dobře poslouží při doléčení po operaci kolenních vazů a menisků.

Blahodárný vliv vody

Výhody vyplývající z vodní terapie jsou okamžitě v tom, že když člověk vstoupí do vody, je snížen vliv gravitace na tělo. V poloze ve stoje se uleví například hrudnímu koši, který ve vodě nese přibližně jen 40% celkové tělesné hmotnosti. Když plovoucí na zádech nebo vertikální, jsou účinky gravitace odstraněny pro všechny části těla.

Plastové pěny jsou čisté, chemicky inertní, bez zbytků z výroby. Výrobky jsou bez latexu, ne-toxické a hypoalergenní. Pěny pomáhají snížit možnost podráždění kůže. Navíc jsou vysoce odolné proti mastem, krémům a chemickým látkám.

Sériová výroba

Zajistíme zakázkovou výrobu plastových komponent pro zdravotnictví (PE pěna). Sháníte dodavatele pro sériovou výrobu?
Kontaktujte nás!
 

Zdravotnictví a rehabilitační pomůcky

zpět

ETK s.r.o. - Foam division - Skřivánčí 9a, Jablonec nad Nisou, 466 01
telefon: +420 483 360 077, mail: info@etkfoam.com, Fax: +420 483 360 099