Společnost ETK s.r.o.
se sídlem v Jablonci n.N. příjme dělníka na sváření plastů.

Požadujeme:
vyučen v technickém oboru, (praxe výhodou), zručnost, flexibilitu, komunikativnost, čistý rejstřík.

Sport a volný čas

PE pěny jsou velmi často používány v oblasti sportu a volného času. Jsou oblíbené kvůli tlumení nárazů, nízké hmotnosti a dlouhé životnosti, tepelně izolační schopnosti a pro jejich odolnost vůči vodě. PE pěny absorbují vodu jen ve velmi malé míře a jsou nepropustné.

Sendvičové slisování

Pěny mohou být sendvičově slisovány dohromady dle požadavků na tvrdost (například aby složený produkt byl tvrdý na vnější a měkký na vnitřní straně, což je ideální pro brankáře pozemního hokeje). Horolezci ocení spací podložky. Kajakáři používají naše výrobky pro jejich vodotěsnost a nepotopitelnost.

Vybavení pro pozemní hokej

Jsme významným výrobcem jednotlivých komponent (polotovarů z plastů) ochranných prvků pro pozemní hokej (chrániče hrudníku, rukavice, betony a kopny). Námi vyráběné chrániče obléká široké spektrum hráčů. Od nejmenších žáčků, až po nejlepší hráče pozemního hokeje.

Jsou jimi vybaveny celky hrající jak nejvyšší ligové soutěže v různých zemích po celém světě, tak reprezentační výběry se kterými se můžete setkat na soutěžích jako je Mistrovství světa či Olympijské hry.

Všechny produkty pro brankáře umíme vyrobit v celé řadě velikostí a v různých požadavcích na tvrdost.

Aqua aerobic

Pro cvičení aqua aerobicu dodáváme nadlehčovací pomůcky pro cvičení v hluboké vodě tzv. aqua-nudle a aqua-pásy.

Plováky a prostředky pro vodní radovánky

Jsme schopni vyrobit plovací předměty všech možných rozměrů a tvarů dle Vaší fantazie - od obdélníku přes delfína až po žábu! Plovák z PE pěny může být vyroben v libovolné barvě. Děti velmi ocení barevné zábavné hračky do bazénu.

Pěna je netoxická a bezpečná v přímém kontaktu s pokožkou.

Materiál nenese žádné chemické zbytky v materiálu z výroby. Pěna je ekologicky a chemicky neutrální.

Celá řada možností využití výrobků z PE pěny je v kanoistice. Různé chrániče na nohy či vzpěrky do lodi. Také umíme zhotovit sedačky do kánoí a kajaků.

Další výrobky z PE pěny

Dále lze z PE pěny vyrobit například trojrozměrné puzzle. Rodiče a prarodiče ocení pohodlné skládací sedáky a chrániče kolen na zahradu.

Pomocí thermoformingu (nebo pressformingu) lze také vyrobit celou řadu výplní – polsterů. Například do batohů jako výztuha zad (s možností zabudovat do polsteru vzduchové polštáře pro větší pohodlí), dále do dětských autosedaček a do celé řady dalších výrobků.

Využití plastové pěny je velmi široké.

Sháníte výrobce plastových polotovarů? Obraťte se na nás.
 

Sport a volný časSport a volný časSport a volný časSport a volný časSport a volný časSport a volný časSport a volný časSport a volný čas

zpět

ETK s.r.o. - Foam division - Skřivánčí 9a, Jablonec nad Nisou, 466 01
telefon: +420 483 360 077, mail: info@etkfoam.com, Fax: +420 483 360 099